امتداد

بعد از گذشت قریب به ۴۰ سال از پایان هشت سال دفاع مقدس، تمامی کارشناسان و صاحبنظران معتقدند تجاوز حزب بعث عراق با کمک تسلیحاتی و سیاسی بیش از ۸۰ کشور دنیا به خاک جمهوری اسلامی ایران و مقاومت بی‌نظیر رزمندگان جبهه اسلام منجر به شکل‌گیری پدیده‌ای جدید به نام فرهنگ جهاد و شهادت‌طلبی گردید که پس از سال‌ها در همان منطقه به مرور منجر به تشکیل محور مقاومت گردید. محوری که داعش، النصره، القاعده و… را که دست نشانده‌های جبهه استکبار بود را زمین‌گیر نمود.

از این رو به بهانه‌ی هفته دفاع مقدس و گرامیداشت شهدای جنگ تحمیلی و همچنین اعلام پایان داعش در کشور عراق، طرح برنامه تلویزیونی «امتداد» توسط این مرکز به شبکه سه سیما ارائه شد. طرحی که در آن راویان هشت سال دفاع مقدس از خاطراتی پرده برداشتند که راویان رزمنده‌ی عراقی تایید کردند که شکل‌گیری محور مقاومت و ایستادگی در مقابل داعش نتیجه تلاش رزمندگان ایرانی در مقابل حزب بعث بود.
برنامه تلویزیونی امتداد به سفارش گروه اجتماعی شبکه 3 در مرداد 1398 هـ.ش در شهر کربلا تولید و در قالب 7 قسمت از اول مهر 1398 هـ.ش پخش گردید. این برنامه به کارگردانی ناصر نادری در مرکز هنری رسانه‌ای راوی تولید شده است.

قسمت سوم
قسمت دوم
قسمت اول
قسمت ششم
قسمت پنجم
قسمت چهارم
قسمت هفتم
گزارش تصویری
بدون نظر

ثبت نظر